جمعه 15 مهر 1401 | Friday 7 October 2022

                                            

 

گامی جدید برای تبلور جهش تولید

 نسل جدید کمپرسورهای تولیدی شرکت پادنا با حضور مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید رونمایی شد

جناب آقای دکتر مدرس خیابانی مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، ضمن بازدید از شرکت کمپرسورسازی پادنا نسل جدید محصولات این شرکت را ( کمپرسور PE 158 CAS) رونمایی کرد.

در این مراسم که با حضور اعضای هیأت مدیره شرکت پادنا برگزار شد، ضمن تشریح دستاوردهای جدید این شرکت بر ضرورت حضور موثر و توانمند در بازارهای هدف به منظور توسعه و پیشبرد اهداف کلان گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید تأکید شد.

مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید همچنین بر ضرورت شکوفایی بیش از پیش این شرکت به عنوان یکی از سرمایه‌های ارزنده بخش تولید کشور تأکید و حمایت تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط از این واحد تولیدی را خواستار شد.

مدرس خیابانی حمایت از تولید نسل جدید کمپرسورهای پادنا را موضوعی در راستای حمایت از تولید داخل و تبلور مفهوم جهش تولید دانست.

گفتنی است، این محصول دارای توان برودتی ممتاز و سازگار با گاز R600a بوده که برای اولین بار مطابق با تکنولوژی روز دنیا در جمهوری اسلامی ایران، از سوی شرکت کمپرسورسازی پادنا به تولید انبوه رسیده است.

مشاهده گزارش تصویری رونمایی نسل جدید کمپرسورهای پادنا

 

درباره پادنا کمپرسور

شرکت کمپرسورسازی پادنا با حمایت های سرمایه گذاری امید، تلاش شبانه روزی کارگروه فنی و مهندسی و با عقد قرارداد همکاری با شریک خارجی (شرکت ایترون ) به منظور انتقال دانش فنی، قابلیت تولید کمپرسورهای یخچال‌های خانگی و تجاری همگام با آخرین تکنولوژی موجود در سطح بین الملل را دارا می باشد.

آمار سایت

کاربران
3
مطالب
64
نمایش تعداد مطالب
64630

تماس با ما

دفتر تهران:
آدرس : تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان طاهری، نبش ایثار سوم، پلاک 2، ساختمان شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، طبقه سوم، واحد 34
تلفن :  26205383-021  و   26206051-021
ارتباط با ما: info@padenacc.ir

کارخانه:
آدرس :  استان فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پل شهید علیپور، جاده گاز، شرکت کمپرسورسازی پادنا
تلفن :  38450849-071

Template Design:RayanClick Group